Prečo starší ľudia spia menej a zobúdzajú sa skôr v porovnaní s mladými?
Spánok je pre človeka nevyhnutný, aby si dobil „baterky“. Ak spíme menej, ako si naše telo vyžaduje, tak sa cítime neskôr unavení, máme zhoršenú koncentráciu, horšiu náladu a aj pamäť nám nefunguje ako za normálnych ...
